Vážení čtenáři,

vydavatelství Borgis začalo deník Právo prodávat i v elektronické podobě. Z tohoto důvodu již nebudou na webu www.pravo.cz články z aktuálního vydání volně přístupné pro zahraniční čtenáře. Deník Právo si můžete předplatit zde.


Zavřít

redakce PRÁVO, BORGIS, a.s.

NEZÁVISLÉ NOVINY
Pondělí 11. prosince 2017
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA

Firma nabízí nově 235 pozic doručovatelů

OLOMOUC – Celkem 235 pozic doručovatelů nabízí od Nového roku v Olomouckém kraji společnost Mediaservis, která je jedním z nejsilnějších hráčů na trhu poštovních služeb.

Vsetín plánuje vozit lidi do práce a do školy lanovkou

Zcela unikátní řešení městské hromadné dopravy zvažuje město Vsetín. Je jediným městem v České republice, kde může centrum města spojit se sídlištěm ekologická lanová dráha.

Slovácké muzeum otevřelo výstavu k nočnímu životu zvířat

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti otevřelo koncem minulého týdne výstavu Vládci noci. Lidé se jejím prostřednictvím seznámí s nočním životem zvířat. Aby byl zážitek maximálně autentický, je výstavní sál ponořen do tmy a návštěvníci jím procházejí s rozsvícenými baterkami.

Spor lázní s městem dospěl k soudu

Dlouhodobě dobré vztahy a ochota jednat jsou znát na probíhajícím sporu mezi a. s. Lázně Luhačovice a městem Luhačovice. Přesto zatím k dohodě nedošlo, a to ani při prvním kole soudního projednávání o platbách za užívání lázeňského areálu.

Balíčky od českých dárců pro děti na Ukrajině

Čeští dárci udělají i letos radost chudým dětem na Ukrajině. V rámci akce, kterou organizuje Arcidiecézní charita Olomouc (ACHO), se letos podařilo nastřádat balíčky pro 341 dětí. Převezeny budou na Ukrajinu tento týden, předány pak během prvního lednového týdne.

V PROSTĚJOVĚ NA LEDĚ.

Dobu adventu si v Prostějově dospělí i děti už tradičně spojují také s bruslením na umělém kluzišti v centru města. O víkendu si tak mnozí nenechali ujít příležitost protáhnout si svaly a aspoň na chvíli zapomenout na předvánoční shon.