Vážení čtenáři,

vydavatelství Borgis začalo deník Právo prodávat i v elektronické podobě. Z tohoto důvodu již nebudou na webu www.pravo.cz články z aktuálního vydání volně přístupné pro zahraniční čtenáře. Deník Právo si můžete předplatit zde.


Zavřít

redakce PRÁVO, BORGIS, a.s.

NEZÁVISLÉ NOVINY
Pondělí 11. prosince 2017
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA

Do silnic kraj investuje půl miliardy

Vedení Pardubického kraje seznámilo místní podnikatele ve stavebnictví s předpokládanými zakázkami pro silniční stavitelství na příští rok. Kraj bude chtít investovat půl miliardy korun.

Liberecký nástěnný kalendář připomene rok republiky

Představením regionální historie se Liberecký kraj připojí k výročí 100 let vzniku Československa v příštím roce. Prvním krokem, který budou moci lidé ocenit už nyní, je unikátní nástěnný kalendář na rok 2018.

Víkendová cesta kolem světa v Malé Úpě

Cestu kolem světa za jediný víkend nabídla krkonošská Horní Malá Úpa. Obec na českopolském pomezí uspořádala od pátku do neděle souběžně s pražskou Lucernou malé finále letos už 15. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů.

Ve Frýdlantském výběžku pokračuje boj o nemocnici

Frýdlantský výběžek na Liberecku, kde žije 27 tisíc lidí, může přijít o jedinou nemocnici v oblasti. Znovu se totiž rozhořely spory o malou nemocnici přímo ve Frýdlantu. Město, kterému areál nemocnice patří, se nemůže dohodnout na nové smlouvě a rozsahu poskytované péče se soukromou společností EUC, jež nemocnici provozuje.

Jako první použili zajišťovací brzdu

NOVÝ BYDŽOV – Prestižní zakázku pro nový centrální sklad firmy Makro Cash & Carry v Kozomíně u Kralup nad Vltavou dokončuje firma TYROS Loading Systems CZ. Předmětem kontraktu je vybavení téměř stovky nakládacích míst poloautomatického distribučního centra sofi stikovanou vratovou a nakládací technikou.