Vážení čtenáři,

vydavatelství Borgis začalo deník Právo prodávat i v elektronické podobě. Z tohoto důvodu již nebudou na webu www.pravo.cz články z aktuálního vydání volně přístupné pro zahraniční čtenáře. Deník Právo si můžete předplatit zde.


Zavřít

redakce PRÁVO, BORGIS, a.s.

NEZÁVISLÉ NOVINY
Pondělí 11. prosince 2017
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA

Tržiště v novém

Farmářské trhy na Tylově náměstí projdou příští rok proměnou. Radní Prahy 2 vybrali nového provozovatele. „Očekáváme zpestření nabídky i rozšíření sortimentu, zajímavý program při gastronomických příležitostech,“ uvedl místostarosta Michael Grundler (TOP 09).

Nepovedená silnice v Kolíně se předělá

Rekonstrukce prvního úseku Masarykovy ulice v Kolíně se nepovedla. Na problém upozornili radnici obyvatelé, kteří na sociální síť psali, že je silnice po opravě zvlněná a nerovná. Radnice nechala situaci prověřit a dala lidem za pravdu.

Lesníci se činí, vysazují další stromky

Jelikož podzim, podobně jako jaro nabízí ideální podmínky pro výsadbu mladých stromků, vyrážejí lesníci s pomocníky do svých lesních úseků, aby do půdy vpravili desetitisíce sazenic. Letos jich v metropoli během listopadu přibylo více než 210 tisíc.

Hlávkův most prošel během víkendu zátěžovou zkouškou

PRAHA – Pražský Hlávkův most prošel o víkendu mimořádnou statickou kontrolou. Důvodem kontroly bylo zřícení Trojské lávky, ke kterému došlo 2. prosince. Data, jež budou vyhodnocena do konce týdne, poslouží při přípravě chystané rekonstrukce.

Části lávky už převezli ke zkoumání

PRAHA – Stavební firma, která od pátku vytahuje v Praze na Císařském ostrově z Vltavy nosnou konstrukci zřícené lávky, začala během víkendu převážet některé její části na parkoviště u trojské betonárky, kde je budou zkoumat odborníci.