NEZÁVISLÉ NOVINY
Sobota 21. dubna 2018
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA

Babiš: Nabídka je atraktivní, čekám ještě na KSČM a Zemana

Těsně po rozhodnutí soc. dem. obnovit rozhovory o koaliční vládě s ANO hovořilo Právo exkluzivně s premiérem a lídrem ANO Andrejem Babišem. Podle něj jeho hnutí pustilo resort vnitra, aby odblokovalo situaci a přispělo ke vzniku vlády s důvěrou.

Více ...

Jednání o vládě s ANO prošlo o jediný hlas

Budoucí menšinová vláda ANO a ČSSD s podporou KSČM je blíž vzniku. Předsednictvo soc. dem včera o jediný hlas rozhodlo obnovit jednání s ANO o vládě. Pro bylo 14 členů z 26, proti pět, sedm se zdrželo.

Více ...

Hamáček: Vláda s ANO je nejdůležitější rozhodnutí ČSSD

* Pane předsedo, usnesení předsednictva ČSSD o zahájení jednání o vládě prošlo těsně. Máte pro vyjednávání silný mandát? Diskuse byla dlouhá. Věc je pro soc. dem. těžká. Je to nejdůležitější rozhodnutí soc. dem.

Více ...

Přiznají přestupek, i když ho nezavinili. Bojí se o řidičák

Paradoxní situace panuje u některých přestupků, za něž řidičům hrozí ztráta řidičského průkazu. Pro šoféry, kteří jsou přesvědčeni o tom, že se přestupku nedopustili, je totiž mnohdy výhodnější rezignovat na svou obranu v přestupkovém řízení, přiznat v něm vinu a mít za pár měsíců řidičák zpět než zdlouhavě a s nejistým výsledkem prokazovat opak.

Více ...