NEZÁVISLÉ NOVINY
Pátek 19. ledna 2018
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA
Pátek 19. ledna 2018

Nejenom se soupeřem, ale také s pořádným horkem bojoval Tomáš Berdych v Melbourne, dějišti Australian Open. Česká jednička zdolala Španěla Garcíu-Lópeze po dvou a půl hodině a postoupila do 3. kola.

Zeman versus Drahoš: šance jsou vyrovnané

DANIEL PROKOP ZE SPOLEČNOSTI MEDIAN: * Jak lidé vnímají volební finalisty Miloše Zemana a Jiřího Drahoše? Známe jen situaci před prvním kolem z výzkumu TNS Kantar a Medianu pro ČT. U Miloše Zemana lidé často říkali, že stojí na jejich straně.

Více ...

Tenisty trápí v Melbourne vedra

Nejenom se soupeřem, ale také s pořádným horkem bojoval Tomáš Berdych v Melbourne, dějišti Australian Open. Česká jednička zdolala Španěla Garcíu-Lópeze po dvou a půl hodině a postoupila do 3. kola. Více na str.

Více ...

Billboardy mizí jen zvolna, odstranění může trvat roky

Z ochranného pásma dálnic a silnic první třídy mělo být do loňského září odstraněno tři tisíce billboardů, z toho od dálnic dva tisíce. Přes někdejší sliby ministerstva dopravy (MD), že půjde o akci kulový blesk, jejich likvidace pokračuje příliš zvolna.

Více ...

Autobus se proměnil v gilotinu, cyklistovi uťal ruku

Cyklista ležící v příkopu a vedle ruka oddělená od těla. Děsivý obrázek má Josef Kubeš stále před očima. Loni v květnu seděl za volantem autobusu, kterému se za jízdy otevřel boční kryt akumulátorů a muži na kole uťal horní končetinu.

Více ...