NEZÁVISLÉ NOVINY
Čtvrtek 24. května 2018
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA
Čtvrtek 24. května 2018

Skripalová před novináři. Dcera otráveného ruského exagenta Sergeje Skripala Julija včera poprvé promluvila s novináři. Po dvaceti dnech v kómatu jsem se probudila a viděla zprávy o tom, že jsme byli oba otráveni, řekla.

Medičky volí rodinu, ne špitál

České nemocnice se potýkají s nedostatkem mladých lékařů a v některých oborech je to už dramatické. Současní doktoři stárnou a noví se do nemocnic nehrnou.

Více ...

Luxusní svatby nejen v Londýně, ale i v Česku

Ve Velké Británii pomalu opadá euforie ze svatby prince Harryho s Meghan Markleovou, která podle BBC vyšla na opravdu královských 32 miliónů liber (938 miliónů korun). Luxusní svatbu, která sice nestojí stovky miliónů, ale „jen“ stovky tisíc, ale lze bez problémů uspořádat i v Česku.

Více ...

Hlasování ANO s Okamurou rozdělilo soc. dem.

Fakt, že hnutí ANO v úterý obešlo ČSSD a hlasovalo spolu s SPD a KSČM proti zařazení kauzy novičok na program Sněmovny, zasáhla soc. demokraty napříč republikou. Podle odpůrců vlády to potvrdilo jejich domněnku, že ANO chce ČSSD jen využít a pak odkopnout.

Více ...

I když je vážně nemocná, přišla o invalidní důchod

Každý den bere množství léků, k tomu si musí třikrát týdně píchat injekce. Třiačtyřicetileté Lence před několika lety lékaři diagnostikovali hned dvě vážné nevyléčitelné choroby – roztroušenou sklerózu a Crohnovu chorobu. K tomu trpí ještě poruchou štítné žlázy.

Více ...