NEZÁVISLÉ NOVINY
Sobota 14. ledna 2017
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA
Sobota 14. ledna 2017

Hasiči odstraňovali spadlý strom na silnici mezi karlovarskými městskými čtvrtěmi Stará Role a Rosnice

Sobotka: Zeman má myslet na dolních deset miliónů, ne na miliardáře Babiše

Snahu prezidenta Miloše Zemana zabránit platnosti zákona o střetu zájmů, tzv. Antibabiše, premiér a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka nechápe. Zeman by měl více myslet na zájmy voličů než na zájmy miliardáře, řekl v rozhovoru pro Právo premiér.

Více ...

Vichřice a sníh zavíraly silnice a vypínaly proud

Husté sněžení ve spojení s větrnou vichřicí vytvořily včera na mnoha místech republiky závěje a sněhové jazyky, kvůli kterým musela být uzavřena řada silnic, včetně třeba hlavního tahu mezi Plzní a Karlovými Vary.

Více ...

Nejvyšší státní zástupce: Výslech Tuhého byl důvodný, žalobkyně a GIBS však pochybily

Loňský červnový výslech policejního prezidenta Tomáše Tuhého kvůli podezření z „brutálního úniku informací“ v kauze razie ve firmě Tesco SW byl důvodný a zákonný. Právu to včera prostřednictvím svého mluvčího Petra Malého sdělil nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, který v případu možného úniku informací prováděl tzv.

Více ...

Češi při nákupech pečlivě sledují původ potravin

Většina Čechů při nákupech velmi pečlivě studuje, odkud potraviny, o něž mají zájem, pocházejí. Hlavními důvody jsou obavy o jejich složení, kvalitu i nezávadnost. Nejčastěji zákazníci kontrolují čerstvé zboží, hlavně masné produkty, ovoce a zeleninu, mléčné výrobky a vejce.

Více ...