NEZÁVISLÉ NOVINY
Úterý 28. března 2017
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA
Úterý 28. března 2017

Zemřela Věra Špinarová. Ve věku 65 let zemřela v neděli v pražské motolské nemocnici zpěvačka Věra Špinarová. Ve středu zkolabovala při koncertu v Čáslavi, postihla ji zástava srdce a od té doby byla v bezvědomí. Smutek nad jejím skonem vyjádřili jak její kolegové hudebníci, tak i někteří politici.

Agitace na plotě se může prodražit

Politické plakáty na vlastních plotech nebo ve výlohách hostinců budou ve volební kampani podléhat přísné regulaci ze zákona včetně pokut od deseti do sta tisíc korun. Volební placky na klopách nebo třeba samolepky na autech omezeny nebudou.

Více ...

Kolem Drahoše už krouží první sponzoři

Pokud se bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš (68) rozhodne kandidovat na prezidenta republiky, může mít za sebou silné sponzory. Podle zjištění Práva už s ním neformálně jednal podnikatel a mecenáš vědy Libor Winkler.

Více ...

ZEMŘELA VĚRA ŠPINAROVÁ.

Ve věku 65 let zemřela v neděli v pražské motolské nemocnici zpěvačka Věra Špinarová. Ve středu zkolabovala při koncertu v Čáslavi, postihla ji zástava srdce a od té doby byla v bezvědomí. Smutek nad jejím skonem vyjádřili jak její kolegové hudebníci, tak i někteří politici.

Více ...

Šikanu mohou děti i rodiče anonymně hlásit na nový web

Studenti z Gymnázia Brno, Vídeňská vytvořili internetové stránky, kde se mohou děti anonymně svěřovat, pokud se stanou obětí šikany nebo se stanou jejími svědky. Využívat je mohou i dospělí. Projekt Nenech to být a jeho web www.nntb.

Více ...

Do rozvodů se neženeme. Kvůli penězům, dětem i pohodlnosti

I když podle nejnovějšího průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění s rozvodem v případě nefunkční rodiny souhlasí pětasedmdesát procent lidí, mnoho manželských dvojic i přes velké neshody žádost o rozvod nepodá. A to přesto, že spolu nežijí i několik let.

Více ...