Vážení čtenáři,

vydavatelství Borgis začalo deník Právo prodávat i v elektronické podobě. Z tohoto důvodu již nebudou na webu www.pravo.cz články z aktuálního vydání volně přístupné pro zahraniční čtenáře. Deník Právo si můžete předplatit zde.


Zavřít

redakce PRÁVO, BORGIS, a.s.

NEZÁVISLÉ NOVINY
Úterý 27. září 2016
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA

Gott vystoupí na koncertu Bratislavské lyry

Mnohonásobný Zlatý slavík Karel Gott vystoupí v říjnu v Bratislavě na koncertu připomínajícím 50. výročí vzniku někdejšího československého festivalu populární hudby Bratislavská lyra. „Karel Gott zvítězil v úplně prvním ročníku Bratislavské lyry v roce 1966.

Kiss v kinech

Pouze jediný večer 25. října uvede stovka kin v ČR hudební film Kiss Rock Vegas. Jde o záznam vystoupení legendární rockové skupiny v Las Vegas. Dokument natočený za pomoci 24 kamer ukáže show s detaily, které návštěvníci v koncertní hale nemohli postřehnout, včetně přistání helikoptéry s kapelou na střeše Hard Rock Hotelu.

Kemelovu ostrovtipu unikne jen málokdo

Výstavu kreslíře a hudebníka Miroslava Kemela nazvanou Karikatury si lze prohlédnout do 13. října, kdy bude hudební dernisáž, v kolínském Městském společenském domě. Sevřený interiér Komorního sálu je dobrým prostorem pro takovou expozici.

Jan Spálený: Kalkuloval jsem jen jednou

Zpěvák, skladatel a hudebník Jan Spálený vydal se svým triem album Terčino milé údolí. Je na něm záznam koncertu z tvrze Cuknštejn v Terčině údolí v jižních Čechách. Jan Spálený tak navázal na desku Panenko skákavá z roku 2012, záznam koncertu ve skokách u Žlutic.