Vážení čtenáři,

vydavatelství Borgis začalo deník Právo prodávat i v elektronické podobě. Z tohoto důvodu již nebudou na webu www.pravo.cz články z aktuálního vydání volně přístupné pro zahraniční čtenáře. Deník Právo si můžete předplatit zde.


Zavřít

redakce PRÁVO, BORGIS, a.s.

NEZÁVISLÉ NOVINY
Pátek 25. května 2018
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA

Z redakční pošty

Vážená redakce, pakliže prezident Zeman nazývá vašeho redaktora pana Koukala žvanivým slimejšem (vyjádřil se tak na Žofínském fóru 23. 5.), já bych jej ráda označila za vašeho výborného redaktora, na jehož řádky se denně těším, a považuji jej za jednoho z nejlepších ve vašich nezávislých novinách.

Co má soc. dem. nabídnout?

Kdo sleduje politiku, ví, že naše nejstarší politická strana je opět postavena před jedno dilema, které může určit její životnost na politické mapě: jít, nebo nejít do vlády s ANO? Každý názorový tábor zdůrazňuje ve své argumentaci něco jiného.

Radim Hejduk

Truchlivá kalvárie

Po téměř čtyřech letech pátrání zopakoval tým vyšetřovatelů z pěti zemí, že Rusko nese vinu za sestřelení malajsijského letadla při letu MH17 nad Ukrajinou. Žaloba prý ještě není, ale vyšetřování se už údajně dostalo do závěrečné fáze.

Michal Mocek

Zaspali

Sloupek Nemusíte být ani na Facebooku, stačí něco vlastnit, přes internet koupit nebo normálně telefonovat. Oni si vás už najdou.

Josef Koukal

Jak Babiš rozetne hvězdný spor?

Laik žasne, odborník se diví. Randál rozbíjeného nádobí, který se line z vlády starých poctivců a na slovo vzatých expertů, nelze oslyšet. Jsou na vině zásadní pochybení, osobní neshody, nebo jenom ponorka?

Lukáš Jelínek