Vážení čtenáři,

vydavatelství Borgis začalo deník Právo prodávat i v elektronické podobě. Z tohoto důvodu již nebudou na webu www.pravo.cz články z aktuálního vydání volně přístupné pro zahraniční čtenáře. Deník Právo si můžete předplatit zde.


Zavřít

redakce PRÁVO, BORGIS, a.s.

NEZÁVISLÉ NOVINY
Čtvrtek 18. ledna 2018
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA

Referendum ano, ale opatrně

Tomio Okamura už tolik investoval do restartu své politické kariéry, že si nemůže dovolit sebemenší zaváhání. Ze stranických lídrů je programově nejdůslednější. O konkrétních záměrech SPD hovoří na každém kroku. Do této strategie patří i návrh zákona o referendu.

Lukáš Jelínek

Mocenské střídačky

Turci si servítky neberou. Nejenže mluví zcela otevřeně o vpádu do kurdské části Sýrie – rovnou říkají, že cílem jejich ofenzívy budou města Afrin a Manbidž. Ještě před osmi lety byl Manbidž poklidným provinčním městem.

Michal Mocek

Kompas

Sloupek I kdyby nebylo oné symboliky. Vždyť v Palachově týdnu se rozhodovalo o instalaci člověka, který mydlil demonstranty uctívající Palacha před devětadvaceti lety na Václaváku, do čela sněmovní komise pro kontrolu GIBS!

Josef Koukal

Konec levné demagogie

Volební kampaň ČSSD vyvrcholila průvodem za konec levné práce. Nízké mzdy našich zaměstnanců se staly jednou z volebních priorit sociální demokracie naprosto oprávněně. Činí z naší země rezervoár laciné pracovní síly, umožňují provozování sociálního dumpingu, konzervují naši ekonomiku na úrovni montovny.

Jan Keller