Vážení čtenáři,

vydavatelství Borgis začalo deník Právo prodávat i v elektronické podobě. Z tohoto důvodu již nebudou na webu www.pravo.cz články z aktuálního vydání volně přístupné pro zahraniční čtenáře. Deník Právo si můžete předplatit zde.


Zavřít

redakce PRÁVO, BORGIS, a.s.

NEZÁVISLÉ NOVINY
Pátek 26. května 2017
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA

Dračí vejce

Po mě potopa, řekl si Andrej Babiš a v návrhu státního rozpočtu pro rok 2017 ještě před ochodem z ministerstva financí škrtal tak vášnivě, až jeho kolegy z ANO přechází zrak. Že budou reptat soc. dem. ministři, obhospodařující veřejné služby, se dalo předpokládat.

Lukáš Jelínek

Trump Alianci ujištění nedal

Spojenci včera v novém sídle NATO s napětím čekali, že konečně uslyší přímo z úst amerického prezidenta Donalda Trumpa ujištění o bezpečnostních zárukách USA, které sám v kampani i po svém zvolení zpochybnil. Nedočkali se však.

Jiří Roškot

Fant

Sloupek Když spolu dva zápolí, obyčejně se řehtá někdo třetí. První průzkum volebních preferencí od agentury Median, který je s to alespoň okrajově reflektovat vládní krizi posledních týdnů, cosi takového naznačuje.

Josef Koukal

Otazníky pro NATO

Účast NATO v bojích proti Islámskému státu by mohla zlepšit plánování i koordinaci společných akcí. Koneckonců kvůli přípravě a sladění vojenských aktivit v době války tu velitelské struktury NATO jsou.

Michal Mocek