Vážení čtenáři,

vydavatelství Borgis začalo deník Právo prodávat i v elektronické podobě. Z tohoto důvodu již nebudou na webu www.pravo.cz články z aktuálního vydání volně přístupné pro zahraniční čtenáře. Deník Právo si můžete předplatit zde.


Zavřít

redakce PRÁVO, BORGIS, a.s.

NEZÁVISLÉ NOVINY
Pondělí 20. listopadu 2017
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA

Babiš si plní sen

Působí to jako záhada. Nabídlo ANO účast ve vládě sociál ním demokratům a lidovcům, nebo nenabídlo? Odpovědi politiků se liší. Podle prvního místopředsedy ANO Jaroslava Faltýnka nabídka koalice zazněla – nejen na jednáních s ČSSD a KDU-ČSL, ale třeba i ODS.

Lukáš Jelínek

Lithiová koalice a evropské jádro

Oslavy 17. listopadu se letos obešly bez vážnějších konfl iktů. Atmosféra byla přesto zvláštní. Z vystoupení řady politiků i známých osobností zaznívala obava, zda se vývoj v Česku nesune po nedávných volbách nesprávným směrem.

Miloš Balabán

Hladovkář

Sloupek V první řadě je třeba kvitovat, že Tomáš Hradílek, chartista a relativně významný politik první polistopadové garnitury, změnil názor. Na naléhání rodiny ukončil po více než dvou týdnech protestní hladovku proti prezidentské kandidatuře Miloše Zemana.

Josef Koukal

Napínavé rozhodování

Prvého března tohoto roku vydala Evropská komise Bílou knihu. Obsahovala pět scénářů dalšího možného vývoje Evropské unie. Kniha byla vydána jako podnět k široké diskusi o tom, nakolik úzce a jakou rychlostí se bude do budoucna Evropa integrovat.

Jan Keller