Vážení čtenáři,

vydavatelství Borgis začalo deník Právo prodávat i v elektronické podobě. Z tohoto důvodu již nebudou na webu www.pravo.cz články z aktuálního vydání volně přístupné pro zahraniční čtenáře. Deník Právo si můžete předplatit zde.


Zavřít

redakce PRÁVO, BORGIS, a.s.

NEZÁVISLÉ NOVINY
Středa 27. července 2016
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA

Podřezat hrdlo knězi v chrámu bezvěrců…

Zas píšu něco, co by člověk nejraději nikdy nepsal: to, co se včera odehrálo v třicetitisícovém poklidném Saint-ÉtienneduRouvray ale šokuje především otřesnou bestialitou vraždy.

Jan Eichler

Podpora pro horníky, nebo pro majitele dolů?

Polemika Na pondělním zasedání tripartity byl jedním z bodů návrh na řešení zaměstnanosti horníků nejen v OKD, ale i v severočeské pánvi. Jak už bylo v médiích uvedeno, vyjádřil jsem své negativní stanovisko k takovému návrhu.

Andrej Babiš

Prověrky

Sloupek Ještě před dvěma týdny – po teroristickém útoku v Nice – si někteří sociologové lámali hlavy, v čem je francouzská bezpečnostní politika horší než ta německá. Zda integrační programy pro uprchlíky ve spolkové republice zabírají lépe, a zemi se proto daří lépe předcházet podobným tragédiím.

Josef Koukal

Právní stát

Po dalším ze série atentátů, tentokrát na koncertu v bavorském Ansbachu, prohlásil německý ministr vnitra Thomas de Maziere, že jeho země je a zůstane silným právním státem.

Jan Keller