Vážení čtenáři,

vydavatelství Borgis začalo deník Právo prodávat i v elektronické podobě. Z tohoto důvodu již nebudou na webu www.pravo.cz články z aktuálního vydání volně přístupné pro zahraniční čtenáře. Deník Právo si můžete předplatit zde.


Zavřít

redakce PRÁVO, BORGIS, a.s.

NEZÁVISLÉ NOVINY
Středa 21. února 2018
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA

Znojmo vyhrálo posedmé v řadě

Fotbalistům Znojma se v přátelských zápasech v rámci přípravy na odvetnou část druhé ligy výsledkově mimořádně daří. Na hřišti účastníka MSFL v Uničově si připsali už sedmé vítězství v řadě (1:0). Rozhodující branku vstřelil na konci úvodní půlhodiny po přihrávce Javůrka útočník Teplý.

Strašidla jako ohrožený druh v Polárce

Divadlo Polárka čeká v sobotu už druhá premiéra v tomto měsíci. Diváci budou mít možnost na Malé scéně nahlédnout do ohroženého světa strašidel prostřednictvím autorské pohádky Adama Steinbauera Tamtadarova dobrodružství – o strašidlech jako ohroženém druhu.

Záchytka se přestěhuje do nového

Jihlavská záchytka se přestěhuje. Nikoli však daleko, jen v rámci areálu nemocnice. Krajští radní schválili záměr výstavby nového zařízení pomocí modulárního systému. Zdá se být nejlepším řešením současné situace. Informoval o tom hejtman Vysočiny Jiří Běhounek (nez.

Čištění chodníků od žvýkaček stojí město desítky tisíc korun

Žvýkačka vedle žvýkačky. Jedna skvrna na dláždění vedle druhé. Tak vypadá řada míst v Brně. Snad největší znečištění je na poměrně nové dlažbě na nástupním terminálu u Vaňkovky, odkud odjíždějí bezplatné autobusy do nákupních center na periferii města.

Hokejisté Třebíče jsou blízko play off

Učinili výrazný krok směrem k účasti v play off mezi osmi nejlepšími prvoligovými týmy. Hokejisté Třebíče zdolali na svém ledě Kadaň vysoko 4:0 a dvě kola před koncem základní části soutěže mají v tabulce na osmém místě čtyřbodový náskok na devátou, nepostupovou příčku.