Vážení čtenáři,

vydavatelství Borgis začalo deník Právo prodávat i v elektronické podobě. Z tohoto důvodu již nebudou na webu www.pravo.cz články z aktuálního vydání volně přístupné pro zahraniční čtenáře. Deník Právo si můžete předplatit zde.


Zavřít

redakce PRÁVO, BORGIS, a.s.

NEZÁVISLÉ NOVINY
Sobota 21. července 2018
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA

Pro tuto zemi je jádro nejlepší

MINISTRYNĚ PRŮMYSLU MARTA NOVÁKOVÁ K DOSTAVBĚ JADERNÝCH BLOKŮ: * Jak si v nové roli zvykáte, co říkáte na brzká vstávání na jednání vlády? Na brzká vstávání si zvykám těžce, to říkám zcela na rovinu.

České sklo opět do rukou vítěze Tour de France

Už posedmé zvedne na konci července vítěz nejslavnějšího cyklistického závodu Tour de France nad hlavu trofej vyrobenou českými skláři ze společnosti Lasvit. Trofeje už od roku 2011 navrhuje designér Peter Olah a dočkají se jí držitelé všech čtyř trikotů.

Horáčkova dílna: neexistující pobočka, neviditelní lidé

Společnost První chráněná dílna obviněného ústeckého podnikatele Tomáše Horáčka roky dostává miliónové dotace z pracovních úřadů. Údajně díky tomu, že zaměstnává hendikepované.

Podvodníci luxují karty pomocí fiktivních slev

Ať už u nás, nebo na dovolené v zahraničí by si měl člověk pečlivě střežit čísla na platební kartě. Slouží k úhradám po internetu a k automatickému inkasu ze strany subjektů potvrzených uživatelem.