Vážení čtenáři,

vydavatelství Borgis začalo deník Právo prodávat i v elektronické podobě. Z tohoto důvodu již nebudou na webu www.pravo.cz články z aktuálního vydání volně přístupné pro zahraniční čtenáře. Deník Právo si můžete předplatit zde.


Zavřít

redakce PRÁVO, BORGIS, a.s.

NEZÁVISLÉ NOVINY
Pondělí 23. dubna 2018
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA
Pondělí 23. dubna 2018

Hokejisté Komety Brno zvítězili v neděli v pátém finálovém zápase extraligy na ledě Třince 4:1, stejným poměrem opanovali celou sérii a získali rekordní 13. titul

Filip vyhrál, vláda na dosah

Navzdory mizernému volebnímu výsledku v sobotu KSČM změnu na pozici svého předsedy nepřipustila. Stal se jím opět Vojtěch Filip, který před volbou obhajoval záměr podpořit menšinovou vládu ANO a soc. dem. K tomu komunisty na sjezdu v Nymburce nabádal i prezident Miloš Zeman.

Na podvody s ojetinami je krátká i inspekce

Podvodům s ojetými auty se v České republice nadále daří. Podle odhadu odborníků má až 40 procent prodávaných ojetin přetočený tachometr. Proto se na tyto podvody stále více zaměřuje i Česká obchodní inspekce (ČOI), postihy ovšem nejsou kvůli nedokonalé legislativě příliš citelné.

Policie hledá „bílé“ hackery už i mezi středoškoláky

Hackerské útoky na státní správu, krádeže e-mailů a další problémy s internetem, tyto úkoly měli na stole středoškoláci, které oslovily bezpečnostní složky v rámci čtvrteční kybernetické soutěže na pražské Policejní akademii.