Vážení čtenáři,

vydavatelství Borgis začalo deník Právo prodávat i v elektronické podobě. Z tohoto důvodu již nebudou na webu www.pravo.cz články z aktuálního vydání volně přístupné pro zahraniční čtenáře. Deník Právo si můžete předplatit zde.


Zavřít

redakce PRÁVO, BORGIS, a.s.

NEZÁVISLÉ NOVINY
Středa 21. února 2018
Pouze přehled informací. Plné znění textů v papírovém vydání novin.
REKLAMA
REKLAMA
Středa 21. února 2018

KONEČNĚ MEDAILE. Dlouhé dva dny si musela počkat na slavnostní ceremoniál rychlobruslařka Karolína Erbanová, která na ZOH v Pchjongčchangu vybojovala bronz v nedělním závodě na 500 metrů. Ale stálo to za to. Větší a těžší cenný kov ve sbírce ještě nemá.

Klausovo centrum muselo vrátit statisíce insolvenčnímu správci

Občanské sdružení Centrum pro ekonomiku a politiku (CEP) bývalého prezidenta Václava Klause mělo před lety štěstí, když se mu jako jedinému podařilo dostat zpátky peníze za dluhopisy od petrochemické firmy Via Chem, po které zůstaly stamiliónové dluhy.

Úředníci stále čelí nadávkám. Zákon je chrání jen zčásti

Vulgární nadávky, urážky, vyhrožování, někdy i přímé napadení. S tím se setkávají úředníci při jednání s klienty na radnicích, v úřadech, na dopravních inspektorátech.

KONEČNĚ MEDAILE.

Dlouhé dva dny si musela počkat na slavnostní ceremoniál rychlobruslařka Karolína Erbanová, která na ZOH v Pchjongčchangu vybojovala bronz v nedělním závodě na 500 metrů. Ale stálo to za to. Větší a těžší cenný kov ve sbírce ještě nemá.

Senátorův syn seká latinu, soud mu odpustil půlku trestu

Odsouzený syn senátora Václava Chaloupka má šanci dostat se za dobré chování z vězení dřív, než mu vyprší tříletý trest za loupežné přepadení poslíčka s pizzou. Podle informací Práva rozhodl plzeňský okresní soud o jeho podmíněném propuštění.